Tunus İşi Yelek Modelleri Nasıl Örülür 15 Dakikada Öğrenin


-2

Tunus işi yelek modelleri, hem büyükler için hem de bebekler için yapılmaktadır. Bu yeleklerde genellikle arka kol ve yaka kesimi problem oluşturduğu için anlatımlı paylaşımlara ihtiyaç vardır. Bunu bilen birisi olarak sizlere en güzel Tunus işi bayan yelen modelleri ve Tunus işi bebek yelek modelleri ile alakalı bilgiler verirken, video anlatımları da ele alacağım.

Tunus işi yelek modelleri özellikle üstünde yer alan işlemeler sayesinde diğer yeleklerden kolay bir şekilde ayrılır. Arabalı, civcivli, çiçekli ve desenli Tunus işi yelek örnekleri, en çok sevilen modellerden sadece bazılarıdır. Ayrıca robadan, iki renkli, tavşanlı ve uğur böcekli desenlerle süslenmiş Tunus işi örgü yelek modelleri de bu yılın ilgi gören örnekleri arasında yer alıyor.

En güzel Tunus işi yelek modelleri bu makalede bir araya getirildiğinden dolayı, zevkinize hitap edecek türden örgü yeleklere ulaşabileceksiniz. Tunus işi örgü teknikleri aslında diğer örgü tekniklerinden daha farklı değildir. Fakat daha önceden bu örgü tekniklerini kullanmadıysanız, video anlatımlardan destek almadan bu yelekleri öremeyebilirsiniz. Hata yapmamanız ve size yol göstermesi için Tunus işi yelek nasıl örülür konusu ile alakalı video anlatımları da sizlerle paylaşacağım.

Tunus işi yelek modelleri
Tunus işi yelek modelleri

Tunus İşi Bebek Yelek Modelleri

Tunus işi örgü tekniklerinin büyük kısmı bebekler için örülen ürünlerde kullanılıyor. Özellikle örgü bebek yeleklerinde sıklıkla Tunus işi tekniklerin kullanıldığını görüyorum. Bu yıl hem erkek hem de kız bebekler için yapılan yeleklerin büyük kısmı Tunus işi örgü teknikleriyle örülmektedir. Eğer en yeni modellere ihtiyacınız varsa, sezonun en yeni ve en güzel Tunus işi yeleklerine makalenin devamından ulaşabilirsiniz.

Tunus işi örgü teknikleri çoğu kişi tarafından bilinmediği için en az örneğin yer aldığı yelekler bunlardır. Eğer zaman içerisinde örgü tutkunları tarafından yeni tasarımlar oluşturulursa, bu yelekleri de sizlerle paylaşacağız. Şimdi yeni elime geçmiş olan Tunus işi bebek yelek modelleri arasında yer alan bazı örneklerin nasıl yapıldığını video anlatımlı olarak ele alacağım. Daha fazla bebek yeleği için bebek yelekleri sayfasını inceleyin.

Tunus İşi Bebek Yelek Örneği Yapılışı Anlatımlı

Yukarıda yapılışı ile alakalı bilgi verdiğimiz Tunus işi bebek yelek modeli, kız bebekler için uygun olan bir örnektir. Erkek bebekler için de bu tarz örnekleri paylaşmamız istendiğinden dolayı, Tunus işi erkek bebek yeleği yapılışı hakkında da bilgi vermek istiyorum.

Tunus işi bebek yeleği yapılışı gördüğünüz gibi sandığınızdan daha kolaydır. Bu yeleklerin yapısı diğer yeleklere göre daha kalındır. Eğer aşırı derecede soğuk iklimin hakim olduğu bir yerde yaşıyorsanız, bebeklerinizi soğuktan korumak için Tunus işi yelekleri tercih edebilirsiniz.

Tunus İşi Bebek Yeleği Yakadan Nasıl Başlanır

Tunus işi yelek modelleri arasında en çok ilgiyi yakadan başlamalı olanları görüyor. Tunus işi yelek modellerinde yakadan nasıl başlanır konusu çoğu zaman havada kalmaktadır. Elimize video anlatımlı olarak Tunus işi bebek yeleği yakadan nasıl başlanır konusu ile alakalı bilgi geçince, bu video anlatımı sizlerle paylaşmak istedim. Yakadan başlamalı olan modellerin aslında zorluk açısından diğer yeleklerden hiçbir farkı yoktur. Bu yeleğin yapımına toplamda 80 ilmekle başlanıyor. Modelin nasıl oluşturulduğu ile alakalı Türkçe anlatımlı bilgiler, videonun devamında yer almaktadır.

Tunus İşi Bayan Yelek Modelleri

Bayan yeleklerinde her ne kadar şişle örülen ve tığ işi olan yelekler tercih ediliyor olsa da özellikle çeyizlerde farklı ürünlere de yer vermek isteyenler Tunus işi bayan yelek modellerini de yapmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tarz yelekler daha çok bebekler için örülmektedir. Bu yüzden bayanlar için olan modellere ulaşma konusunda sıkıntılar çektim fakat her zaman olduğu gibi en güzel ve en yeni örnekleri bir araya getirmeyi başardım.

Eğer daha önceden yelek yapmayı biliyorsanız, sadece en yeni Tunus işi örgü tekniklerini öğrenerek de yelekler örebilirsiniz. Yelek şablonları herhangi bir örgü modeli referans alınarak hazırlanmaz. Bu yüzden hazır şablonları kullanıp, Tunus işi örgü teknikleriyle bayan yelekleri örmek mümkündür. Aşağıda yer alan video anlatım size bu yeleklerin nasıl örüldüğü ile alakalı ön bilgi verecektir. Daha farklı bayan yelekleri için örgü bayan yeleği sayfasına göz atabilirsiniz.

Tunus İşi Bayan Yeleği Yapılışı

Tunus işi bayan yeleği yapılışı her ne kadar diğer yeleklerden farklı olsa da video anlatımlar sayesinde bu yelekleri örmek çok kolay. Düne kadar bu tarz örgü ürünler ile alakalı video anlatımlara ulaşmak zordur ancak sosyal paylaşım siteleri sayesinde artık örgü modeli bulmak da bu modelleri örmek de çok kolay. Tunus işi yelek modelleri ile alakalı paylaşımlarımıza hız kesmeden devam edeceğimden şüpheniz olmasın.


Like it? Share with your friends!

-2

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir