Örgücü Kız

Tarz Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri

Örgü bebek bolero yelek modelleri yapılışı anlatımlı

Bolero, boyu beli geçmeyen kolsuz yelekler olarak tanımlanmaktadır. Örgü bebek bolero yelek modelleri bu yüzden daha çok yazlık örgü ürünler olarak tercih edilir. Anneler bebeklere çok yakışmasından dolayı bu yelekleri tercih ettiği için sizlere örgü bebek bolero yelek örnekleri ve yapılışları ile alakalı bilgiler vereceğim.

Kız bebekler için yapılan bu yeleklerin aslında normal bebek yeleklerinden pek farkı yoktur. Farklı olan tek şeyleri yelek boyunun daha kısa olmasıdır. Daha önceden yaptığınız yelekler varsa, bunların boyunu daha kısa yaparak bolero bebek yeleği haline gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Tarz bebek örgü bolero yelekleri tek başlık altında ale alınabilecek kadar kısa bir konu değildir. Kapsamlı bir alan olmasından dolayı bu yeleklerle alakalı tüm bilgileri ayrı başlıklar altında ele almaya çalışacağım.

##Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri Makalesinde Yer Alan Bilgiler ##
>> Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri
>> Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri ve Yapılışı
>> Bebek Örgü Bolero Yelek Yapımı Açıklamalı
>> Bebek Örgü Bolero Yelek Modelleri Video Anlatımlı

Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri

Kız bebeklere giydirildiği zaman tam bir cimcime görüntüsünün oluşmasını sağlayan örgü bebek bolero yelek modelleri arasında çok farklı tasarımlar var. Bolero şeklinde bebek yeleği örüp bebeğine kullandırmak isteyenleriniz olabileceğinden dolayı sezonun en yeni örneklerini bu makalede bir araya getirmeye çalışacağım.

# Son zamanlarda anneler tarafından en çok tercih edilen bolero şeklindeki bebek yelekleri bu şekildedir. Bu yeleklerin arasında yer almasa da benim favorim olan bazı yelekler de var. Şimdi en çok beğendiğim bebek bolero yelek örneklerini sizlere sunmak istiyorum.

Bebek bolero yelek modelleri

Bebek bolero yelek modelleri

Bebek bolero yelek modelleri

Bebek bolero yelek modelleri

Bolero tipi bebek yelekleri hoşunuza gittiyse ve örneklere bakarak model çıkaramıyorsanız, aşağıdaki video anlatımlardan yararlanarak bu bebek yeleklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Örgü Bebek Bolero Yelek Modelleri ve Yapılışı

Bu bebek bolerosu basit olmasıyla dikkatleri çekmektedir. Belki de yapacağınız en kolay bebek örgü ürününün bu olacağını söyleyebilirim. Modelin oluşturulmasını tam olarak kavradığınız zaman sadece 2 saat gibi bir süre içerisinde bu bebek bolerosunu rahatlıkla öreceğinizden şüpheniz olmasın.

Bebek Örgü Bolero Yelek Yapımı Açıklamalı

Bu bebek bolero yelek modelinin yapılışı ile alakalı verilen bilgiler kapsamlıdır. 3 aylık bebekten tutun da 8 yaşındaki bir genç kıza kadar bu yeleğin nasıl örülebileceği ile alakalı bilgiler video anlatımda yer almaktadır. Tığ işi örgü teknikleri kullanılarak yapılan bu bebek bolerosunu çok seveceksiniz.

Bebek Örgü Bolero Yelek Modelleri Video Anlatımlı

Normalde aşırı derecede sade bir görüntüsü olan bu bebek bolerosuna sonradan eklenen küçücük bir çiçek modeli, bebek yeleğinin gerçekten de tarz bir hale gelmesini sağlıyor. Bu etkisinden dolayı bu yeleği örmeyi düşünenleriniz varsa kesinlikle yaka kısmına yakın bir şekilde konumlandırılmış olan çiçeği de örmelisiniz. Eğer hali hazırda daha önceden yapmış olduğunuz aplike çiçekler varsa daha farklı çiçekleri de bu yeleğin süslemesinde kullanabilirsiniz.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed