Kolay Patik Modelleri Gösterişli Basit Anlatımlı


-6

Beş şişle ve iki şişle yapılan patiklerin yanı sıra tığ işi patiklerin yapımı bizleri aşırı derecede zorlar. Özellikle benim gibi iş dünyasında yer alan bayanların fazla vakti yoktur. Aynı dertten muzdarip olanlarınızın olabileceğini düşündüğümden dolayı kolay patik modelleri konusunu irdelemeye ve kolay patik nasıl örülür hakkında detaylı açıklamalar yapmaya karar verdim.

Kolay patik örnekleri kolay oldukları kadar güzel görünüme sahiptir. Beğeneceğiniz modeller ne kadar zor görünürse görünsün yapmaya başladığınız zaman gerçekten de kolay olduklarını anlayacaksınız. En yeni modeller ve bu modeller içerisinde yer alan bazı patiklerin yapılışları bu makalede sizlerle paylaşılacak.

Kolay patik modelleri arasında arabalı, babet şeklinde, bot şeklinde, Converse, çeyizlik, incili, kare patik örnekleri yer almaktadır. Elimden geldiğince bahsetmiş olduğum tüm bu kolay patik örnekleri makale içerisinde ele almaya çalışacağım. Birçok modelin yapımını kolaylaştıran unsur patikleri örerken kullanılan farklı tekniklerdir. Bu yüzden özellikle basit anlatımlı olarak ele alınan video açıklamaları incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kolay patik modelleri
Kolay patik modelleri

Bu kolay patik modelleri yapılışı kolay olduğu kadar da gösterişli bir görünüme sahiptir. Kolay olmaları sizleri kesinlikle yanıltmasın çünkü bu patikleri yaptıktan sonra bu kadar kolay bir şeyin nasıl da bu denli gösterişli olduğuna şaşıracaksınız. Patik örmek istiyorsanız ve yeterli vaktiniz yoksa hazırlamış olduğum kolay patik modelleri makalesi imdadınıza koşacaktır.

En Güzel Kolay Patik Modelleri

Kolay patikler arasında hem şişle yapılan hem de tığ işi olan örnekler yer almaktadır. Sizler örgü bilgileriniz doğrultusunda bir modeli beğenip örmeye başlayabilirsiniz. İnternet dünyasında sürekli aynı modellere yer verildiği için yeni örnekleri ele almaya itina göstereceğimden emin olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi birbirinden güzel modelleri sizlere sundum. Örgü bilginiz varsa sadece modellere bakarak bile örnek çıkarabilirsiniz. Eğer benim örgü bilgim yeterli değil diyorsanız, hem patik örmek hem de kendinizi geliştirmek için aşağıda yer alan video anlatımları incelemenizi tavsiye ederim. Ben maharetlerime güveniyorum, bu yüzden daha zor patik modellerini de örebilirim diyenleriniz varsa tığ işi patik modelleri sayfasındaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Kolay Patik Nasıl Örülür?

Yapılışı hakkında video anlatımlı olarak bilgi verilen bu patik modeli sayesinde kolay patik nasıl örülür konusunu ciddi anlamda kavrayacaksınız. Patiğin yapılışı hakkında bilgi veren ören hanım kanalına ayrıca teşekkür ederiz.

Kolay Bayan Patik Yapımı Anlatımlı

Bu patik modeli kolay olmasına rağmen çeyizlik patik modelleri arasında yer alıyor. Özellikle patiğin üstüne sonradan yapılan aplike çiçekler, patiğin modern bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bu modeli bizzat kendim denedim. Modelde en çok gözüme çarpan şey ilgili patiğin ayakları aşırı derecede küçük göstermesi oldu. Eğer ayaklarınızın büyük olmasından yakınıyorsanız, bu kolay bayan patik modelini örüp kullanarak ayaklarınızın daha minyon görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Bebek Patik Yapımı Açıklamalı

Bu model şiş örgü teknikleri kullanılarak yapılıyor. Hem kız hem der erkek bebekler için uygun olan bir modeldir. Erkekler için yapılacaksa mavi, kızlar için yapılacaksa pembe gibi renkler tercih edildiğinde çok başarılı sonuçlar alınıyor. Modelin yapımına 54 ilmekle başlanıyor. Daha sonraki uygulamaların tamamı kolay bebek patik yapımı ile alakalı hazırlanmış olan video içerisinde yer almaktadır.


Like it? Share with your friends!

-6

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir