Örgücü Kız

Kanaviçe Tomurcuk Gül Deseni Şablonları

Havlu kenarı, duvar panosu, yastık ve kırlent kenar süslemeleri olarak kanaviçe tomurcuk gül deseni sıklıkla kullanılır. Bu tarz kanaviçeleri yapmak kolaydır ancak gönle yatan şablonları bulmak zordur. Daha önceden paylaştığımız etamin kalp şablonları sayfasında olduğu gibi kanaviçe tomurcuk gül deseni şablonları da bir araya getirilerek güzel bir arşiv oluşturulacak. İlgili alanda daha fazla uygulamaya kanaviçe kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kanaviçe tomurcuk gül deseni şablonları elinizde olsa da eğer bu alanda yeni çalışmalar yapmaya başlıyorsanız zorlanabilirsiniz. Hangi kanaviçe türü olursa olsun gerçekten de küçük işlemelerin bir araya gelmesiyle oluştuğu için zaman alıyor. Bundan dolayı bu tarz elişlerine merak saranların kesinlikle sabırlı olması gerekiyor.

Bu makalede sizlere birbirinden güzel kanaviçe gül şablonu örneği sunacağım. Genelde en güzellerini bir araya getirdiğim için aralarında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz.

Kanaviçe Gül Deseni Şablonları

Kanaviçe Tomurcuk Gül Deseni Şablonları arasında hem kolay hem de yapımı gerçekten de maharet isteyen örnekler var. Tercihiniz kesinlikle kolay olanlardan yana olmasın. Örnek seçimi yaparken her zaman ömür boyu sevebileceğiniz türden desenleri içerisinde barındıran örnekleri tercih etmeye çalışın.

Kanaviçe gül bahçesi deseni

Kanaviçe gül işleme

Kanaviçe köşe gül şablonu

Kanaviçe küçük gül deseni

Kanaviçe saplı gül şablonu

Kanaviçe tek gül deseni

Kanaviçe tomurcuk güller

Kanaviçe tomurcuk gül şablonu

Kanaviçe etamin işleriyle yeni uğraşmaya başlayanlarınız kolay olsa bile gül deseni yaparken zorlanabilir. Size hem ilham olması hem de yol göstermesi adına bir video anlatımı da sunmak istiyorum.

Kanaviçe tomurcuk gül deseni şablonları ve yapılışları ile alakalı ayrıntılı bilgiler verdik. Çoğunuza bu işleme temel eğitim olarak gelecektir. Zaman içerisinde bu alanda daha farklı çalışmaları sizlere sunarak kanaviçe etamin konusunda kendinizi geliştirmenizi sağlamaya çalışacağım.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed