İğne Oyası Kolye Ucu Modelleri Yapımı Anlatımlı


0

İğne oyalarının sadece yazma kenarlarında kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsanız. İğne oyası kolye ucu modelleri hakkında bilgi aldıktan sonra bu elişi ürünlerin gerçekten de geniş bir alanda kullanıldığını göreceksiniz. Son zamanlarda iğne oyası kolye ucu modelleri yaygılaştığından dolayı el işi tutkusu olan bayanların çoğu bunları yapmaya başladı. Eğer elinizden iğne oyası yapmak geliyorsa, yapılışı video anlatımlı olarak verilen modelleri incelemenizi tavsiye ederim.

Altın ve gümüş fiyatlarının olanca hızla artması, bizleri kendi takımızı yapmaya zorlar hale geldi. Boncuklardan takı yapmak yaygınlaştı ve bu sıradanlık simgesi oldu. Bu yüzden farklı arayışlara girildi ve ortaya iğne oyası kolye ucu modelleri çıktı.

Mor menekşe iğne oyası kolye modeli ilk karşılaştığım örneklerden birisiydi. Yapılışı hakkında bilgi aldıktan sonra hem kendime hem de kızıma bu iğne oyası kolye ucunu yaptım. Daha sonra aparatlar ile süsleyerek modern hale getirdim. Bizzat denediğim için sizlere de iğne oyası kolye ucu modelleri arasından bir örneği beğenip yapmanızı tavsiye ediyorum.

iğne oyası kolye ucu modelleri
iğne oyası kolye ucu modelleri

Bu makalede birbirinden güzel iğne oyası kolye ucu modelleri ele alınacağı gibi video anlatımlı olarak bu tar takıların nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağım. Öncelikli olarak moda geline gelen modellerin neler olduğunu inceleyelim.

İğne Oyası Kolye Ucu Modelleri

Benim favorim olan iğne oyası kolye ucu modelleri her zaman aparat kullanılanlar oldu. Aparat kullanmadan yapılan kolye uçları da var ama gümüş ya da metal aparatların kullanıldığı kolye uçları bana göre daha güzel. Herkesin zevkinin ayrı olacağı kanısında olduğum için hem aparatlı hem de aparatsız modelleri sizler için bir araya getirdim.

Takı satışlarının normal iğne oyası kenarlarına göre daha popüler olduğunu bizzat biliyorum. Eğer iğne oyası satıyorsanız ve elde ettiğiniz gelirler sizleri tatmin etmiyorsa, iğne oyası kolye ucu modelleri yapıp satmayı deneyin. Satışlarınızın ciddi anlamda arttığına şahit olacaksınız.

Kolay İğne Oyası Kolye Ucu Yapımı Anlatımlı

Bu model aparat kullanılarak yapılan bir iğne oyası kolye ucu modelidir. Yapılışı kolay olduğu için temel düzeyde iğne oyası bilgisi olan kişiler bile bu modeli rahatlıkla yapabilir. Eğer maharetlerinize güveniyorsanız aşağıda yer alan modeli de denemenizi tavsiye ederim.

Mor Menekşe İğne Oyası Kolye Yapılışı

İğne oyası kolye uçlarından en çok sevdiğim modelin mor menekşe olduğunu makalenin başında belirtmiştim. Normalde bu model yemeni kenarlarını süslemek için yapılmaktadır fakat kolyelerde de kullanılması uygundur. Daha farklı iğne oyaları için anlatımlı iğne oyaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir