İğne oyası fular modelleri aksesuar ürünler dünyasının en çok tercih edilen ürünlerinden birisi haline geldi. Akraba gezmelerine giderken ya da özel günlerde aksesuarlarımızla ön plana çıkmak isteriz. Tamamen el emeği göz nuru olan iğne oyası fular modelleri bu yolda başarıyı yakalamamızı sağlayacak ürünlerdir.

Sizlere daha önceden iğne oyası kolye ucu modelleri hakkında bilgi vermiştim. İlgili bilgiler gerçekten de büyük ilgi görmüştü. Sizlerin iğne oyalarını daha farklı aksesuarlarda da görmek istediğinizi anlayınca fularların ayrı bir hava kazanmasını sağlayan iğne oyası fular örneklerini de ele almaya karar verdim.

İğne oyalarıyla süslenen fularları yapmak emin olun çember oyası yapmaktan daha kolaydır. Çember süslemelerinde çemberin tüm çevresine oyalama yapılırken fularları süslemek için sadece birkaç figüre yer vermek yeterli oluyor. İğne oyası bilginiz varsa kesinlikle fularları yapmak sizler için çok kolay olacaktır.

Yeni Sezon İğne Oyası Fular Örnekleri

Takipçilerim tarafından gönderilen çok sayıda iğne oyası fular örneği elimde var. Ben bunlar arasından en güzel olanları belirledim ve galeri halinde sizlere sunacağım.

Bu tarz iğne oyası süslemeleri olan fularların nasıl yapıldığı ile alakalı hazırlanmış olan çok sayıda video anlarım da vardır. İsteyen kişiler internet ortamından yapılışı ile alakalı bilgi verilen çok sayıda materyale ulaşabilir. Gelin şimdi sizlere referans olacağını düşündüğüm örnekleri inceleyelim.

Bu albenisi yüksek olan fularları çok sevdiyseniz ve sizler de bunlara sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki video anlatımdan bu tarz oyaların nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sizler de bu uygulamaları yapabilirsiniz.