Örgücü Kız

İğne Oyası Çiçek Buketi Örneği Çok Sevilecek

İğne oyası çiçek buketi örneği yapılışı

İğne oyalarında çiçeklerin yer almasını seven kişiler en çok iğne oyası çiçek buketi örneği üstünde durmaktadır. Eğer sizler de çiçeklerde hoşlanıyorsanız ve yazma kenarlarınız için bir iğne oyası modeli arıyorsanız, iğne oyası çiçek buketi örneğini çok seveceksiniz.

Birçok iğne oyası modeli çiçeklerden meydana gelmiş olsa da üstünde çok sayıda farklı renkte çiçekler yer alan oyalar her zaman diğerlerine göre ilgimi daha fazla çekiyor. Eminim benim gibi düşünenleriniz de vardır. Bu yüzden sizlere orgucukiz.com web sitesi olarak iğne oyası çiçek buketi örneği yapılışı ile alakalı bilgiler veren video anlatımları sunacağım.

İğne Oyası Çiçek Buketi Örneği Yapılışı

İğne oyası çiçek buketi adı altında yapılan bazı paylaşımlar olsa da ismi farklı olmasına rağmen çiçek buketini andıran iğne oyaları da var. Bu yüzden sizleri sadece bir modelle sınırlı tutmak yerine, birbirinden farklı olan iğne oyası çiçek buketi örneği sunmak istiyorum.

Tüm modeller arasında en çok ilgi gören iğne oyası çiçek buketi örneği yukarıda video anlatımlı olarak verilen örnektir. Özellikle yazma kenarlarınızı süslemek için bu iğne oyası modelinden yararlanabilirsiniz.

Bu çiçek buketi iğne oyası modelini özellikle namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Çiçeklerin boyutları iri olduğundan dolayı yapılışı kısmen uzun sürebilir ancak elde edeceğiniz sonuçlar sizi mutlu edecektir. İğne oyası modeller arasında yer alan, bilfiniz çiçek buketine benzer oyalar varsa bunları bizlere gönderin. Elimizden geldiğince gönderilerinizi web sitemizde paylaşmaya çalışacağız.

Video anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi verdiğimiz iğne oyaları bazı takipçilerimizin uygulama sırasında zorlanmasına neden olmuş. Bu yüzden diğerlerine göre yapılışı daha kolay olan yukarıdaki video anlatımı da sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bu iğne oyası modelini yazma, yemeni ve tülbent kenarlarını süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed