İğne Oyası Büyük Yazma Modelleri Anlatımlı


-2

İğne oyaları yapımı maharet isteyen elişlerindedir. Biraz zaman almalarından dolayı genelde biz bayanlar küçük oyaları tercih ederiz. İçimizde maharetlerine güvenen kişiler de olabileceğini düşünerek iğne oyası büyük yazma modelleri ile alakalı bilgi vermeye karar verdim.

Maharetlerine güvenen kişiler için en güzel iğne oyası büyük yazma modelleri bu makalede bir araya getirildi. Her zaman olduğu gibi sizi çok fazla yormamak için kısmen kolay olan büyük iğne oyası yazma kenarlarını ele almaya çalıştım. Umarım bir araya getirmiş olduğum örnekler hoşunuza gider.

İğne oyası büyük yazma modelleri arasında boncuklu iğne oyaları yer aldığı gibi farklı teknikler kullanılarak yapılan oyalar da var. Size daha önceden boncuklu iğne oyaları sayfasında bu tarz iğne oyalarının nasıl yapıldığını anlatmış olsam da bazı örnekleri video anlatımlı olarak bu makalede de ele almak istiyorum.

iğne oyası büyük yazma modelleri
iğne oyası büyük yazma modelleri

Yazma iğne oyaları tülbent, yemeni, yazma ve namazlık gibi ürünlerde kenarlık olarak kullanılmaktadır. İri yani büyük yapıda olan iğne oyalarını yapmak zor olduğu için bu oyaları sadece özel günlerde kullanmayı tercih ettiğiniz ürünlere yapmanızı tavsiye ediyorum. Nelere yer verdiğimizi sabırsızlıkla merak ediyorsanız gelin en yeni iğne oyası büyük yazma modelleri nelermiş göz atalım.

Yeni Sezon İğne Oyası Büyük Yazma Modelleri

İnsanların maharetlerinizi görmesini ve yaptığınız elişlerinden dolayı sizleri takdir etmesini istiyorsanız, isteklerinizi iğne oyası büyük yazma kenarı modelleri yaparak hayata geçirebilirsiniz. Bu iğne oyalarını yapmak zor olduğu için bunları yaptığınız zaman çevrenizdeki kişiler gerçekten de maharetli bir bayan olduğunuzu anlayacaktır.

Sizlere birbirinden güzel yeni sezon ürünlerini aktardım. İçinizde maharetli olan çok sayıda kişi olduğu için sadece örneklere bakarak model çıkaranlarınız dahi olacaktır. Büyük oya yapmaya yeni başlayanlar olabileceğinden dolayı bazı örnekleri video anlatımlı olarak ele almak istiyorum.

Sepet Şeklinde İğne Oyası Büyük Yazma Kenarı Yapımı

https://www.youtube.com/watch?v=P_BEq7lwOV8

Modelimizde sepet figürü işlendiği için bu modele sepet iğne oyası deniliyor. İri yapılı olup kolay olan oyalardan birisi de budur. Sizi zorlamayacağını düşündüğüm bu modeli kesinlikle denemelisiniz.

Büyük Çiçek Modelli İğne Oyası Yapılışı

Modelde toplamda 4 farklı renkte iplik kullanıyor. Bu iğne oyasında yer alan çiçeklerin yeterli oranda büyük olduğunu düşündüğüm için büyük iğne oyası modelleri arasında yer almasına karar verdim. Şimdilik sizleri zorlamayacak modelleri ele almış bulunuyorum. İlerleyen günlerde güzel olduğu kadar zor olan modelleri de paylaşacağım.


Like it? Share with your friends!

-2

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir