Hanım dilendi bey beğendi motifi yapılışı

Hanım dilendi bey beğendi motifi kullanılarak çok sayıda örgü ürün yapılmaktadır. Bu örgü ürünler arasında hırka, yatak örtüsü, yelek ve battaniye gibi örgü ürünler yer almaktadır. Bu denli fazla kullanım alanı olan bu örneği öğrenmek isteyenleriniz için hanım dilendi bey beğendi motifi yapılışı detaylarıyla birlikte ele alınacaktır.

Bebek battaniyesi örneklerinde kullanabileceğiniz oldukça estetik bir örnektir. Yapımı baş kısımdan son kısma detaylı anlatımlı olarak ele alındı. Hanım dilendi bey beğendi örneğinin türlerinden sizlere bazen söz ediyoruz. En estetik modellerini anlatımlı olarak yapmaya özen gösteriyoruz. Sırada bu örgü tekniğini kullanarak oval motif yapılışı bulunmaktadır. Bu örgü tekniğiyle oluşturulan desen türleri bir hayli örnekte kullanılmaktadır. Bu yüzden bu örgü tekniğini birçok örgü üründe kullanabilirsiniz.

Battaniye örneklerinde, yelek örneklerinde, hırka örneklerinde, kırlent modellerinde kullanılmaktadır. Bizde her türünden sizlere modeller yapmaya çalıştık ve bunları sayfamıza eklendik. Birkaç örnekten söz edelim sizlere. bu örgü tekniğini kullanarak oldukça gösterişli sepetler yapabilirsiniz. Nasıl örebiliriz diyenleriniz varsa penye ipten motifli sepet yapılışı makalemizi mercek altına alabilirsiniz. Bizler anlatımlı yapılışını paylaştıktan sonrasında sosyal medyada popüler olan, bu örgü tekniği kullanılarak yapılan parmaksız eldiven yapımını kendiniz için, kızlarınız için ve değer verdiğiniz kişilere hediye vermek için yapabilirsiniz.

Örmeyi planladığım yelek örnekleri içinde yer edinen hanım dilendi bey beğendi yelek yapımını yapabilirsiniz. Modelleri bu halde artırabiliriz. Battaniye örneklerinde de bir hayli türü kullanılmaktadır. Yani seçim aralığının geniş olduğunu söyleyebilirim.

Hanım Dilendi Bey Beğendi Motifi Yapımı

Battaniye örneklerinde, şal dizaynlarında, koltuk şalı, yatak örtüsü şeklinde örneklerde kullanabileceğiniz oldukça estetik bir modeldir. Yapımı, nasıl eklendiği detaylı bir halde videoda anlatılıyor. Örnek yapboz bölümleri şeklinde iç içe ilave edildikten sonra bitiriliyor. Evde artan iplikleri değerlendirmek adına oldukça estetik bir proje olarak görülmektedir. Sevdiğiniz iplerle ve kullanabileceğiniz iplere müsait tığlarla hanım dilendi bey beğendi motifini yapabilirsiniz.

Hanım dilendi bey beğendi hırkası

Bu örnek kullanılarak yapılan hırkalar herkes tarafından çok beğenilmektedir. Yöresel tarzda bir havasının olmasını tercih edilmesini ciddi anlamda sağlayan önemli bir husustur.

Hanım dilendi bey beğendi hırkası

Hanım dilendi ve bey beğendi yatak örtüsü

Hanım dilendi bey beğendi yatak örtüsü motiflerin yapılıp sonradan birleştirilmesiyle elde ediliyor. Her ne kadar meşakatli olsa da alınan sonuçlar sizi mutlu edeceği için denemenizi tavsiye ederim.

Hanım dilendi bey beğendi yatak örtüsü

Hanım dilendi bey beğendi motifi yapılışı sizlere video anlatımlı olarak ve çeşitli örneklerle birlikte sunuldu. Hayal gücünüzü devreye sokarak bu örneğin kullanabileceği alanları daha da detaylandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here