Hakkımızda

Hakkımızda OrgucuKiz.Com
Hakkımızda OrgucuKiz.Com
Hakkımızda OrgucuKiz.Com
Hakkımızda OrgucuKiz.Com

OrgucuKiz.Com, örgü ile alakalı her şey olmak üzere çok sayıda örgü modelini ve yapılışları ile alakalı bilgileri hem video anlatımlı hem de resimli açıklamalı olarak paylaşmayı hedeflemiş bir topluluktur. Örgü modelleri dünyasına yenilik katmak için en güzel örgü modellerini örgü tasarımcılarından destek alarak paylaşıyoruz.

Takipçilerimizin zorlanmaması için kısa süre içerisinde yapılabilecek türden, bütçeyi sarsmayan örgü modellerini ele almaktayız. Örgü yelek, hırka, kazak, şal, bere örnekleri paylaşıldığı gibi en güzel iğne oyaları da uzmanlarından bizzat bilgi alarak paylaşılıyor.

OrgucuKiz.Com sitesinin en popüler içerikleri arasında örgü bebek yelekleri, örgü bereler ve tığ işi kenar oyaları yer almaktadır. Örgü tutkunu birkaç bayanın bir araya gelmesiyle hayata geçen web sitemize, örgüye gönül vermiş olan kişiler de dahil olabilir. Örgü anlatımları yapmak isteyen kişiler iletişim bölümünden yetkililerle iletişime geçerek, çalışmalarının web sitede yer almasını sağlayabilir.

OrgucuKiz.Com üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Web sitede sadece örgü modelleri ve çeşitli örgü ürünlerinin yapılışları ile alakalı anlatımlı bilgiler yer almaktadır.

OrgucuKiz.Com sitesi, örgü tutkunu olan yani örgü yapmaktan keyif alan birkaç genç kadının bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Örgülerin Türk kültürünün önemli bir parçası olduğunu düşünen bizler, internet dünyasında dağınık halde yer alan en güzel modelleri bir araya getirerek Türk kültürüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Eğer sizler de örgülerinizle Türk kültürüne katkı sağlamak isterseniz, çalışmalarınızı bizlere gönderip OrgucuKiz.Com bünyesinde yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bizler sadece web site üzerinden aktif olmayı ve buradan örgü tutkunlarına ulaşmayı hedeflemiyoruz. Ayrıca sosyal paylaşım sitelerinde de yer alarak geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemekteyiz. Sizler de sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorsanız, aşağıda yer alan hesaplardan bizlere ulaşabilirsiniz.

+Google:
Facebook: https://www.facebook.com/orgucukiz/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/orgucukiz/
Twitter: https://twitter.com/orgucu_kiz

Her ne kadar yolumuza birkaç örgü severle çıkmış olsak da aramıza yeni kişileri almak da bizleri mutlu edecektir. Eğer sizler de OrgucuKiz.Com ailesinde yer alıp, insanları örgü örme konusunda bilinçlendirmek istiyorsanız iletişim kısmından bizlere ulaşın. Yapacağınız paylaşımların büyük kitlelere ulaşacağından hiç şüpheniz olmasın. Paylaşmanın tadına 1 defa varınca, bu lezzeti sürekli olarak tatmak isteyeceksiniz.