Bebek Patik Modelleri (Yapılışı Anlatımlı 60 Şirin Örnek)

12821

1Çiçekli Bebek Patiği

Kış geldiği zaman ayaklarımızı soğuktan korumak için genellikle patik kullanılırız. Bebek patik modelleri de bundan dolayı kış hazırlıklarında en çok yapılan örgü ürünler arasında yer alır. Model bulmakta zorlananlar olduğundan dolayı 60 tane bebek patik modelleri bu makalede sizler için paylaşılacak. Ayrıca birçok bebek patik modelleri yapılışı anlatımlı olarak ele alınacak.

Bebek patik modelleri hem kız hem de erkek örneklerini içermektedir. Zaten bebek patiklerinde sadece kullanılan ipin rengini değiştirerek her cinsiyete uygun hale getirmek mümkündür. Bundan dolayı eğer beğendiğiniz bir patik modeli olursa, hem kız hem de erkek bebekler için örebilirsiniz.

Örgü bebek patikleri arasında hem şişle örülen bebek patik modelleri hem de tığ işi bebek patik örnekleri yer almaktadır. Bot ve babet şeklindeki bebek patikleri annelerin en çok sevdiği modeller olduğu için paylaşacağım örneklerde bu modellere ağırlık vermeye çalıştım.

Hayvan figürlü, çilekli, çizme şeklinde, hello kitty, incili, Converse, karpuz ve kuzu bebek patiği gibi birçok patik modeli bu makalede ele alınacak. Model açısından kusursuz ve modern örneklerin bir araya getirildiğini düşündüğümden dolayı bu makaleyi çok seveceğinize inanıyorum.

Bebek patik modelleri
Bebek patik modelleri

Bu model üstüne aplike olarak çiçek eklenmiş bir bebek patiğidir. Tığ işi örgü teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Kız bebekleri için uygun olan bu patiği beğendiyseniz çiçekli bebek patiği sayfasından ilgili modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here