60 Tane Bebek Patik Modelleri Yapılışı Anlatımlı


0

Kış geldiği zaman ayaklarımızı soğuktan korumak için genellikle patik kullanılırız. Bebek patik modelleri de bundan dolayı kış hazırlıklarında en çok yapılan örgü ürünler arasında yer alır. Model bulmakta zorlananlar olduğundan dolayı 60 tane bebek patik modelleri bu makalede sizler için paylaşılacak. Ayrıca birçok bebek patik modelleri yapılışı anlatımlı olarak ele alınacak.

Bebek patik modelleri hem kız hem de erkek örneklerini içermektedir. Zaten bebek patiklerinde sadece kullanılan ipin rengini değiştirerek her cinsiyete uygun hale getirmek mümkündür. Bundan dolayı eğer beğendiğiniz bir patik modeli olursa, hem kız hem de erkek bebekler için örebilirsiniz.

Örgü bebek patikleri arasında hem şişle örülen bebek patik modelleri hem de tığ işi bebek patik örnekleri yer almaktadır. Bot ve babet şeklindeki bebek patikleri annelerin en çok sevdiği modeller olduğu için paylaşacağım örneklerde bu modellere ağırlık vermeye çalıştım.

Bebek patik modelleri
Bebek patik modelleri

Hayvan figürlü, çilekli, çizme şeklinde, hello kitty, incili, Converse, karpuz ve kuzu bebek patiği gibi birçok patik modeli bu makalede ele alınacak. Model açısından kusursuz ve modern örneklerin bir araya getirildiğini düşündüğümden dolayı bu makaleyi çok seveceğinize inanıyorum.

Kolay Bebek Patik Modelleri

Bebekler kısa süre içerisinde büyüdüklerinden dolayı ördüğümüz patikleri aşırı derecede kısa süre giyerler. Bu yüzden bizi zorlayacak türden örgü bebek patikleri yerine yapılışı daha kolay olan bebek patiklerini tercih ederiz. Annelerin güzel olduğu kadar yapılışı kolay olan bebek patik modelleri hakkında bilgi vermemizi istemesinden dolayı birbirinden şirin bebek patiklerini bir araya getirdim. Umarım gönlünüze yatacak türden bir modele bu makaleden ulaşabilirsiniz. Tam 60 modeli beğeninize sunmak istiyorum.

Modellerin büyük kısmı yapılış açısından kolay olduğu için sadece modellere bakarak örnek çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Eğer örnek çıkarma konusunda zorlananlarınız olursa, aşağıda yer alan video anlatımlı içerikler sizlere yardımcı olacaktır. Bu bebek patiklerinin büyük kısmı kolay olsa da size daha önceden daha koly patikleri de sunmuştuk. İlgili patiklere kolay patik modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şişle Bebek Patik Modeli Yapılışı

Modeli yaparken 2 şiş kullanılıyor ve 3 numara şişle örülüyor. Patikte sadece taban kısmında dikiş olsa da bu durum kesinlikle bebeği rahatsız etmeyecektir. Model hem erkek hem de kız bebekler için uygundur. Eğer patikte kurdele kullanırsanız kız bebekler için düğme kullanarak süslerseniz erkek bebekler için uygun hale gelecektir. Patiğin yapımında ihtiyacınız olan tüm detaylar video anlatım içerisinde yer alıyor. Eğer şişle patik örmek kolayınıza geliyorsa şişle örülen patik modelleri sayfasından daha fazla modele ulaşabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Patiği Örneği Yapımı

Bu bebek patiğinin bu güne kadar gördüğüm en güzel bebek patiği olduğunu söyleyebilirim. Çok küçük bebeklere uygun olarak yapılışı ile alakalı bilgi verildiği için bu patik modeline yeni doğan bebek patiği de diyebiliriz. Patiğin yapımına taban kısmından başlanmaktadır. Patiğin yapımına 17 zincir çekerek başlanıyor. Diğer uygulamalar yukarıdaki video anlatımda yer almaktadır. Tığ işi bebek patikleri benim ilgimi daha fazla çekiyor diyorsanız tığ işi patik modelleri sayfasındaki örneklere de göz atın.

Türkçe Anlatımlı Kolay Bebek Patiği Yapımı Videosu

Bebek patik modelleri ve yapılışı Türkçe anlatımlı olduğu zaman işimiz ciddi anlamda kolaylaşmaktadır. Genelde en yeni modellerin anlatımı yabancı dilde olduğu için yapılışı hakkında Türkçe anlatımlı bilgiler verilen modellere ulaşmakta zorlanıyoruz. Bunu bildiğim için sizlere yukarıdaki videoda yeni sezon modelleri arasında yer alan Türkçe anlatımlı bir bebek patiğini sundum.

Bu makalede sizlere en güzel ve yapılışı kolay olan bebek patik modelleri hakkında bilgi verdim. Ayrıca bebek patiği yapmakta zorlananların olabileceğini düşünerek video anlatımları ele aldım. Yeni sezon ürünleri çıkmaya devam ettikçe sizlere en güzel bebek patiği örneklerini sunmaya devam edeceğim.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir