Örgücü Kız

Barbie Bebeklere Tığ İşi Örgü Elbiseler

Barbie bebeklere tığ işi örgü elbiseler

Barbie bebekleri kendi tığ işi elbise tasarımlarınızla kişiselleştirebilirsiniz. Tığ işi barbie bebek elbisesi yapmak için birçok sebebiniz var. Örneğin çocuğunuzun kıyafetlerine uygun tasarımlar yapabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz bebeğim ve ben konseptine sahip olacaktır. Barbie bebekleri kendi kültür öğelerinize göre tasarlayabilirsiniz. Bu sayede aslında kültürümüze uymayan oyuncak bebekleri kültürümüze uygun hale getirebilirsiniz.

Artan ipleri değerlendirmek için çok güzel uygulamalardır. Oyuncak bebek elbisesi yaparken sizlerin de bildiğiniz gibi çok fazla iplik kullanılmaz. Sizlere sunacağımız birbirinden farklı barbie bebek elbiseleriyle tam bir oyuncak bebek gardırobu hazırlayabilirsiniz.

Tığ İşi Barbie Bebek Elbise Seti

Barbie bebek elbise seti
Barbie bebek elbise seti

Bu barbie bebek elbise seti içerisinde bere, atkı, çanta gibi örgü ürünler yer almaktadır. Ayrıca etek, yelek, şal ve hırka da elbise seti içerisinde yer alıyor. Bunları tek renk iplik kullanarak örebileceğiniz gibi farklı renklerde örerek geniş barbie elbise gardırobu oluşturabilirsiniz.

Amerikan Barbie Desenli Örgü Şal

Amerikan barbie desenli örgü şal

Barbie bebeklerin arasında yer alan Amerikan barbie oyuncak bebekleri de popülerdir. Tığ işi örgü teknikleri kullanılarak örülen bu desenli şal ayrıca aynı boyutta olan oyuncak bebeklerde etek olarak da kullanılabilir.

Barbie Tığ İşi Ceket Pantolon Şapka Takımı

Barbie örgü ceket pantalon şapka takımı

Kızlar her zaman güzel kombin oluşturan takım halindeki elbiselerden hoşlanır. Bebeğiniz için şapka, pantolon, ceket takımı yaptıysanız aynısını barbie bebeği için de yapın. Bebeğinizle oyuncak bebeği aynı kıyafetler içerisinde görmeniz sizi mutlu edecektir.

Mini Barbie Boncuk Süslemeli Örgü Elbise

Mini barbie boncuklu örgü elbise

Barbie bebekler olan ilginin artması, küçük boyutlarda barbie bebeklerin de yapılmasını sağladı. Çocuklar aynı oyuncaklardan bir süre sonra sıkılmaktadır. Bu tip durumlarda çoğumuz yeni oyuncaklar almak zorunda kalıyoruz. Yeni oyuncak almak yerine boncuklarla süslenmiş olan çok sayıda elbise yaparak çocukların mini barbie bebeklerden sıkılmasını önleyebiliriz.

Barbie Örgü Prenses Elbise Örneği

Barbie örgü prenses elbise

Oyuncak bebek elbiseleri arasında gördüğüm en ağır modelin bu olduğunu söyleyebilirim. Maharetlerinize güvenen bir anneyseniz kızınızın barbie bebeği için kesinlikle bu prenses elbise modelini örün. Diğer çocuklar bu elbiseyi beğeneceği gibi annelerin de dikkatinden kaçmayacağına emin olabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=wl7S60_XCMw sayfasında bu prenses elbisenin yapımıyla alakalı bilgiler bulunuyor. Size referans olması adına video anlatımı izleyebilirsiniz.

Tığ İşi Barbie Şapkalı Yazlık Elbise

Barbie şapkalı yazlık elbise

Henüz hangi elbiseyi yapacağına karar veremeyenleriniz varsa şapkasıyla takım halinde olan bu elbiseyi çok beğeneceksiniz. 2 farklı renkte iplik kullanılarak yapılan bu örnek ayrıca boncuklarla da süslenmektedir. Vaktiniz olsa bunu kendi kızınız için günlük kullanım olarak örmek dahi isteyeceğinizi düşünüyorum. Şahsen bu örneği gördükten sonra başka örnek arayışına girmeyenleriniz de olacaktır.

Barbie Örgü Modern Elbise

Barbie örgü modern elbise

Barbie bebeğin günümüz modasına uymasını isteyebilirsiniz. Bu örneğimiz kesinlikle günümüz modasına uymaktadır. Elbiseyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olan şapka el emeğinizin ayrı bir hava kazanmasını sağlayacaktır.

Maharet Gerektiren Tığ İşi Barbie Elbise

Maharet gerektiren tığ işi barbie elbise

Barbie örgü bebek elbiseleri arasındaki en zor modelle karşı karşıyasınız. Eğer modele bakarak örnek çıkarabilecek kadar maharetliyseniz bu örgü elbiseyi örmelisiniz. Bu örnekten daha fazla detaya sahip herhangi bir model yoktur. Eğer bunu örmeyi başarırsanız emin olun çevrenizdeki hiçbir annede bu oyuncak bebek elbisesi olmayacaktır. Bu sayede kızınızın eşsiz olduğunu daha fazla hissedeceksiniz.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed