Örgücü Kız

%100 Doğal Görünümlü Çiçekli Patik Örnekleri

çiçekli patik modelleri

Güllü, puf, çilekli, papatya gibi çiçekli patik örnekleri klasik patiklere göre daha fazla tercih ediliyor. Örgü yapmayı sevenler patiklerin arasına yeni tasarımlarını eklemeye devam ediyor. Sizlerin de çiçeklerin yer aldığı patikleri sevdiğini bildiğim için en güzel çiçekli patik modelleri burada bir araya getirilecek.

Sezonun en yeni modelleri burada yer alacağı gibi ayrıca çok beğendiğim bir örneğin yapılışını video anlatımlı olarak sizlere sunacağım.

Paylaşacağım patikler arasında bebek, kadın, genç kız ve anneler için uygun örnekler olacak. Çeyiz hazırlığında olan genç kızları da unutmadım. O yüzden albenisi yüksek olan birçok yeni örneğe de yer vermeye çalıştım.

Sezonun En Yeni Çiçekli Patikleri

Sezonun en yeni örneklerini bir araya getirdiğim konusunda iddialıyım. Eğer yeni tasarımlar tercihinizse bu patikleri çok seveceksiniz. Ayrıca çiçekli bebek patiği yapılışı sayfasındaki örneği de incelemenizi tavsiye ederim.

Bunca güzel örnekten hangisini yapacağınız konusunda kararsız kaldıysanız aşağıda video anlatımlı olarak verilen örneği deneyebilirsiniz.

Harika Çiçekli Patik Modelleri Nasıl Yapılır?

Bu çiçekli patiğin yapımı sırasında 4 farklı renkte iplik kullanılıyor. Patikte yer alan çiçekler desen olmayıp aplike olarak ayrı bir şekilde yapılıyor ve sonradan patiğin üstüne dikiliyor. Video anlatımdaki renkler aşırı derecede göze batan türden. Bu yüzden bu örneği yapacaksanız daha farklı renklerde ipleri kullanmanız tavsiye ederim.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed