Örgücü Kız

0-3-6 Aylık Bebek Yelekleri Süper Anlatımlı

0-3-6 aylık bebek yelekleri süper anlatımlı

Bebeklere yapılan örgü ürünler genellikle 3 ay kullanılır. Bebekler hızlı bir şekilde büyüdüğünden dolayı bebek örgü yeleklerinin daha fazla kullanılması mümkün değildir. 0-3-6 aylık bebek yelekleri ihtiyacı olanlarınız var olduğundan dolayı sizlere süper diyebileceğimiz türden video anlatımlı bilgiler sunacağım.

0-3-6 aylık bebek yelekleri arasında sizi hem kız hem de erkek bebekler için uygun olan yelek örnekleri beklemektir. Eğer daha farklı bebek yeleklerine ihtiyaç duyanlarınız olursa bebek yelekleri sayfasından birbirinden güzel bebek yeleklerine ulaşabilirsiniz.

0-3-6 aylık bebek yelekleri küçük boyutlarda olsa da yapılışı sizleri zorlayabilir. Bu yüzden bazı modellerin nasıl yapıldığını video anlatımlı olarak ele almaya çalışacağım.

0-3-6 Aylık Bebek Yelekleri
0-3-6 Aylık Bebek Yelekleri

Bu yelekleri beğendiyseniz ama bebeğiniz daha büyükse ilmek sayısını arttırarak bu yelekleri yaşı daha büyük olan bebekleriniz için de örebilirsiniz.

0-3-6 Aylık Bebek Yelekleri

0-3-6 aylık bebek yelekleri arasında düz, çiçekli, saç örgülü, Selanik ve haroşa örgü teknikleri kullanılarak örülen çeşitli yelekler vardır. Bu yeleklerin arasına zaman içerisinde yeni modellerin ekleneceğinden emin olabilirsiniz.

Galeride yer alan bebek yeleklerini beğendiyseniz, aşağıda video anlatımlarda yer alan bilgileri uygulayarak sizler de bu güzel bebek yeleklerini örebilirsiniz.

0-3-6 Aylık Bebek Yeleği Kaç İlmekle Başlanır

0-3-6 yaş grubunda yer alan bebekler için yelek yaparken en çok zorlanılan kısım yeleğin yapımına kaç ilmekle başlanacağına karar verilmemesidir. Yeleği arka kısımdan başlayarak örecekseniz 50-60 ilmekle başlamanız yeterli olacaktır. Eğer ön parçaları örerek başlamayı düşünüyorsanız 20-30 ilmekle bu bebek yeleklerine başlamanız yeterli olacaktır. İlmek sayısı modele göre de değişmektedir. Bu yüzden aslında en doğru şey bebeğin üstünden ölçü alarak yeleklerin kaç ilmekle başlanacağına karar verilmesidir.

Anlatımlı 0-3-6 Aylık Bebek Yelekleri Yapılışı

Bu bebek yeleği 0-3 aylık bebekler için uygundur. Yeleğin yapımına arka kısmından başlanmaktadır. Yeleği yaparken 3,5 numara şiş kullanacaksınız. 55 ilmek atarak yeleğin yapımına başlayın. Daha sonra 35 diş haroşa yani 70 sıra örgü yapmanız gerekiyor. Yeleğin yapılışı ile alakalı diğer uygulamalar yukarıdaki video anlatımda yer almaktadır. Şiş kullanarak yelek yapmayı seviyorsanız, şiş örgü yelek modelleri sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Bu bebek yeleği orta kalınlıkta bebe ipi kullanılarak örülüyor. Yeleği örerken 4 numara şiş kullanacaksınız. 56 ilmek atarak bu bebek yeleğinin yapımına başlayacaksınız. Diğer uygulamaları yapmak için video anlatımı takip edebilirsiniz.

Bu bebek yeleği kız bebeklerden ziyade erkek bebekler için uygundur ve yeni doğan bebek yeleği olarak örgü dünyasında yer almaktadır. 0-3 aylık erkek bebeğiniz varsa ve bebek yeleği örmek için bilgi arayışına girdiyseniz, bu bebek yeleğini örmenizi sizlere tavsiye ediyorum.

Yorum ekle

Most popular

Most discussed